BUŁa do północy

Do 23 stycznia Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na kolejną edycję akcji „BUŁa do północy doda sesji mocy!”. To już po raz szósty BUŁa organizuje dla studentów „nocne zakuwanie”.
W tym okresie Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-24.00, w soboty w godz. 8.00-20.00. Po godzinie 20.00 otwarty jest wolny dostęp oraz czytelnia historyczna. Zamówienia z księgozbioru głównego będzie można składać do godziny 19.30. Przypominamy, że wstęp do biblioteki jest możliwy za okazaniem ważnej karty bibliotecznej lub legitymacji studenckiej.
Z tej okazji bibliotekarze zrealizowali krótki animowany film promujący akcję. Plastelinowa animacja BUŁ jest pierwszą biblioteczną produkcją tego typu w Polsce. Film dostępny jest na kanale Biblioteki UŁ w serwisie YouTube.
Link do animacji plastelinowej